Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00
 Проведення розрахунків геометричних параметрів конструкцій та механізмів

Проведення розрахунків геометричних параметрів конструкцій та механізмів

Технології, що застосовуються у сучасній геодезії, дозволяють вирішувати серйозні виробничі завдання, проводити дослідження ґрунту, розбиратися з питаннями геологорозвідки. Один із актуальних методів інженерної геодезії – вимірювання параметрів із застосуванням електронного інструменту – тахометра.

Геодезична зйомка дає можливість розрахувати геометричні параметри оснащення (зокрема конструкції та механізми), а саме:

  • визначити прямолінійні залежності;
  • визначити співвідношення діаметрів та радіусів, а також самі ці параметри;
  • з’ясувати ступінь зношування механізмів.

Для проведення необхідних розрахунків та отримання шуканої інформації на поверхні механізму визначаються три координати серед множини точок. У процесі підготовки до проведення робіт фахівці опрацьовують індивідуальний план, підбирають інженерні рішення, що ідеально відповідають ситуації, визначають обсяг робіт. Саме тому ціна послуги з розрахунку геометричних параметрів є індивідуальною. Після погодження умов співпраці співробітник компанії TopoGeo виїжджає на об’єкт для проведення аналізу ситуації, вивчення наявної документації, підбору методу проведення досліджень та необхідного обладнання. Після складання плану робіт формується кошторис. Ціна послуги багато в чому залежить від складності необхідних проведення вимірювань, кількості співробітників, необхідної техніки та обладнання.

Розрахунок параметрів конструкцій актуально замовити у різних ситуаціях. Найчастіше ця послуга користується попитом підприємствами, що функціонують на базі об’єднаних в єдину лінію різних видів обладнання. При виході з ладу однієї з частин системи не завжди вдається визначити причину проблеми, що спричиняє серйозні витрати та втрати часу. Проведення розрахунків геометричних параметрів дозволить визначити дрібні відходження конструкції від норми.

Як замовити розрахунок параметрів конструкцій

Якщо вам необхідно провести розрахунок параметрів конструкцій та механізмів, зверніться до фахівців компанії TopoGeo. Надіслати запит ви можете онлайн, також для зв’язку зі спеціалістами на сайті вказані контактні телефони. Ми пропонуємо максимально вигідні умови співпраці:

  • комплексний підхід до виконання робіт;
  • професійний підбір матеріалів та приладів для проведення досліджень;
  • проведення підготовчих робіт;
  • проведення вимірів дома;
  • обробка отриманих даних та складання документації.

Результати роботи будуть представлені у зручному для замовника вигляді – паперовому чи електронному. Таким чином, ви отримуєте готове рішення задачі та зниження витрат на пошуки проблеми та варіантів її усунення. TopoGeo – це економія та гарантія якості роботи, оперативність виконання досліджень та доступна вартість.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!