Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Винесення кордонів у натуру

Залишити заявку

  Винесення кордонів земельної ділянки

  Одна з найбільш популярних послуг геодезистів – винесення меж земельної ділянки в натуру. Цей захід передбачає визначення та відновлення меж території у тих випадках, коли після землевпорядних робіт межові знаки не були встановлені або були втрачені.

  Винесення кордонів затребуване в різних ситуаціях:

  Результат проведених робіт представлений установкою межових знаків крайніх точках ділянки. Як межові знаки можуть виступати дерев’яні кілочки або залиті бетоном арматурні прути.

  Відсутність точно визначених меж ділянки та межових знаків може стати на заваді під час укладання договору купівлі-продажу, оренди землі, а також причиною виникнення спорів із сусідами із землекористування, претензій територіальних органів землеуправління.

  Вартість винесення ділянки в натуру залежить від масштабу робіт, що проводяться – площі території, кількості межових знаків (поворотних точок). Усі деталі потенційних робіт прописуються у договорі з виконавцем.

  Самі роботи включають 3 етапи:

  Для визначення меж ділянки фахівці використовують дані про його координати у кадастровому витягу в державній системі. Виїзд фахівців на місце проведення робіт передбачає використання спеціального обладнання для визначення координат станції прив’язки. Після надходження інформації (від кількох хвилин за кілька годин) співробітниками проводиться винесення поворотних точок зі своїми позначенням на рельєфі. Монтаж знаків провадиться залежно від типу місцевості.

  Ціна винесення кордону ділянки в Києві та інших регіонах України вказана на відповідній сторінці сайту TopoGeo . Ознайомитись із розцінками ви також зможете, зв’язавшись із нашим співробітником по телефону. Нам довіряють найбільші забудовники та приватні клієнти з усієї країни – замовте винесення кордонів ділянки в натуру та ви.

  Також вас можуть зацікавити послуги: лазерне сканування та топографія у Києві

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!