Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Ландшафтна зйомка

Залишити заявку

  Ландшафтна зйомка: сфера застосування, переваги послуги

  Ландшафтний дизайн – модний напрямок, що дозволяє організувати прибудинкову територію у відповідність до останніх світових трендів. Для отримання якісного результату роботи ландшафтного дизайнера необхідно врахувати безліч нюансів, у тому числі опрацювати детальний план облагородження території, дослідити місцевість, провести інженерно-геодезичні дослідження. Головним документом, який згодом стане основою дизайну території, є ландшафтна зйомка, що дає змогу позначити всі важливі деталі ділянки.

  Що таке ландшафтна зйомка? Це комплекс робіт, що дозволяє скласти докладний топографічний план території у великому масштабі. Основна мета ландшафтної зйомки – максимально докладно відобразити специфіку рельєфу ділянки, причому зробити це таким чином, щоб були видні і зрозумілі навіть невеликі перепади висот. Геодезисти проводять дослідження таким чином, що на плані видно всі нюанси ділянки: фахівці позначають кожну точку території, включаючи каміння, чагарники, купини, дерева (із зазначенням породи, висоти, діаметра тощо).

  Проведення ландшафтної зйомки території обраної ділянки проводиться поетапно:

  Готовий план дозволяє зрозуміти інформацію з максимальною деталізацією – відстанню між об’єктами на території, їх розміри, співвідношення висот та ін. провести комунікації, змінити рельєф.

  Як розраховується вартість ландшафтної зйомки ділянки

  Скільки коштує послуга ландшафтної зйомки – як правило, ціна формується з урахуванням параметрів території, складності досліджень, терміновості надання результатів. Обговорити деталі виконання робіт ви можете зі спеціалістами TopoGeo. Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті та наші спеціалісти передзвонять вам. Замовити проведення ландшафтної зйомки в TopoGeo – означає отримати гарантію якості та оперативності проведення робіт. Співробітничайте із професіоналами.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!