Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Межування земельної ділянки

Залишити заявку

  Як замовити професійне межування земельної ділянки

  Межування землі – послуга, що дозволяє позначити та відновити межі ділянок на місцевості, обчислити площу певної території та зафіксувати отримані дані в реєстрі, причому ціна робіт геодезистів варіюється в залежності від особливостей досліджуваної території. Роботи з межування земельних ділянок проводяться комплексно і включають геодезичні пошуки, складання документів, погодження та фіксацію кордонів, складання плану межування, внесення до земельного кадастру.

  Коли потрібно замовити послугу з межування ділянки? Дані роботи актуальні у таких випадках:

  Межування проводиться у кілька етапів. На першому з них замовник надає всю необхідну документацію, у тому числі документи, що встановлюють право на землю. Укладається договір на проведення робіт з межування узгоджується та складається кошторис, після чого проводиться оплата послуг спеціалістів. Співробітники компанії виїжджають на ділянку щодо польових робіт. Сформовані межі (кордону) позначаються спеціальними знаками, готується документація про проведене межування.

  Не варто відмовлятися від проведення межування земельної ділянки через вартість або з якихось інших причин. Навіть якщо на даний момент документи про межування не потрібні, слід підготувати їх заздалегідь, адже ці відомості можуть знадобитися при вирішенні спорів із сусідами (особливо актуальна така ситуація при битві дачників за городи). Проведене межування буде вашим доказом правоти та дозволить уникнути необхідності подання судових позовів та тривалих процесів. Після проведення межування готові документи будуть надані у двох форматах – паперовому та електронному.

  Від чого залежить вартість межування меж земельної ділянки

  Яку суму обійдеться послуга межування земельної ділянки, чи можна дізнатися вартість заздалегідь? Розцінки на роботи обумовлюються та узгоджуються ще до укладення договору та залежать від кількох факторів:

  Компанія TopoGeo надає послуги межування земельних ділянок за доступною ціною. Ми проводимо всі стадії робіт, надаючи послугу «під ключ». Наші фахівці допоможуть підготувати необхідні документи, проведуть польові та камеральні роботи, аналіз отриманої інформації, складуть та засвідчать документацію, внесуть дані до реєстру.

  Послуги з межування ділянки: найкращі умови та доступна вартість

  За приємної вартості межування земельної ділянки ми дотримуємося суворих норм та стандартів проведення робіт. Наші фахівці мають великий досвід проведення межування і готові виконати замовлення в найкоротші терміни. Щоб уточнити деталі співробітництва, зв’яжіться з нами – контактні дані розміщені на сайті.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!