Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Геодезія нівелювання

Залишити заявку

  Геодезія нівелювання: сфера застосування, переваги послуги

  Без проведення нівелювання неможливо розпочинати роботи з планування місцевості. Дана процедура дозволяє визначити відносну висоту точок ділянки, її відмінність від параметрів, розрахованих та внесених до проекту. Дані, отримані в результаті нівелювання, співробітники служб геодезії застосовують для правильного орієнтування об’єкта, що зводиться. Нівелювання допомагає зробити топографічну зйомку, а також скласти карти та плани місцевості в межах, що досліджуються.

  Коли потрібно замовити послугу геодезичного нівелювання (нівелювання) на території? Дані роботи актуальні при:

  За допомогою нівелювання проводять контроль якості робіт, що виконуються, і своєчасно призначають коригування при необхідності.

  Нівелювання місцевості: способи та етапи виконання робіт

  З урахуванням певних цілей та завдань підбирають найбільш ефективний метод нівелювання:

  Найбільш популярний та доступний за вартістю – геометричний спосіб нівелювання. Він може застосовуватися у двох варіантах – із середини чи вперед. Для проведення робіт знадобляться рейка та нівелір. Вимірювання висот точок проводять шляхом встановлення на них рейки та напрямки нівеліру. Метод «з середини» дозволяє визначити похибки завдяки розміщенню нівеліру між двома рейками на рівній відстані. Спосіб “вперед” передбачає послідовне проведення топографічної зйомки.

  Тригонометричний метод нівелювання потребує використання тахеометрів. Такий спосіб актуальний для нівелювання трас та перевірки підкранових колій.

  Гідростатична нівелювання заснована на законі врівноваження рідин у сполучених судинах. Завдяки цьому методу геодезисти одержують результати високої точності, без яких не обійтися при відстеженні технічного стану різних споруд.

  Простий та інформативний спосіб нівелювання – за квадратами. Ціна такої послуги доступна, завдяки чому спосіб може бути застосований для дослідження невеликих площ ділянок з рівним рельєфом. Фахівці розбивають мережу квадратів, після чого проводиться згладжування крапок у вершинах кутів. На завершальному етапі проводиться загальне нівелювання території.

  На етапі нівелювання послуга геодезії надається у кілька етапів:

  Нівелювання окремих ділянок місцевості – обов’язкова процедура у процесі будівництва будівель та споруд, монтажу вертикальних конструкцій, планування ділянок, розробки карт та планів, кадастрової реєстрації та інших робіт, пов’язаних з використанням територій та моніторингом будівель.

  Як замовити послуги геодезії: професійне нівелювання ділянки в Україні

  Нівелювання місцевості проводиться відповідно до загальноприйнятих вимог та стандартів. Компанія TopoGeo надає послуги нівелювання в Україні та по завершенню робіт надає офіційну технічну документацію. Замовити послугу ви можете онлайн – скориставшись формою заявки на сайті або зателефонувати нам.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!