Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Розбивка осей будівлі

Залишити заявку

  Розбивка осей будівлі: сфера застосування, переваги послуги

  Будівництво будь-якої будівлі та споруди має проводитись з урахуванням особливостей рельєфу місцевості. З цією метою після виготовлення креслень проводять розбивку осей – перенесення кордонів із документів на підготовлену земельну ділянку.

  Розбивку осей проводять після затвердження плану будівництва та топографічної зйомки. Роботи проводяться в кілька етапів і включають:

  Після виконання всіх етапів робіт проводиться комп’ютерна обробка даних та оцінка відповідності реального об’єкта побудованим кресленням. Така робота дає можливість визначити всі неточності та похибки та своєчасно скоригувати їх.

  Геодезичне розбиття: що потрібно знати

  Що потрібно знати про винесення осей будівлі? Насамперед важлива інформація про всі типи осей:

  Винесення осей має проводитися з максимальною точністю. Без проведення цього етапу пошуків неможливо приступити до заливання фундаменту та будівництва об’єкта.

  Порушення точності при розбивці креслень у геодезії призводить до появи серйозної загрози будові, у тому числі появі перекосів, тріщин, руйнування фундаменту та будівлі. Саме тому виносом осей повинні займатися виключно професіонали – геодезисти, які не тільки знайомі з базовими вимогами, але й мають практичний досвід польових та камеральних робіт.

  Для початку будівельних робіт топографо-геодезичні дослідження є найважливішим заходом. Для його проведення необхідно підібрати оптимальний метод – з цією метою вивчають найбільш зручні варіанти доступу до точок розбивки. Серед доступних способів проведення робіт – методи прямокутних координат, полярних координат, спосіб прямої кутової засічки, спосіб прямої лінійної засічки, а також метод створеної засічки. Прийняти оптимальне рішення при виборі методу проведення розвідок дозволить детальне вивчення місцевості та плану будівництва.

  Де замовити послуги виносу осей будівлі

  Послуги геодезичної розбивки та винесення кордонів ви можете замовити у компанії TopoGeo. Ми використовуємо сучасне обладнання та прилади для проведення робіт на місцевості, а також – інноваційні способи обробки даних, завдяки чому заощаджуємо час замовників та надаємо результати досліджень у найкоротші терміни та з максимальною точністю. Не відкладайте оформлення документації на потім – вже зараз можна замовити винесення осей будівель та отримати дозвіл на будівництво. Наші спеціалісти розкажуть про те, як проходить процес розвідок складуть докладне технічне завдання, здійснять виїзд у пункт проведення робіт. Замовити послугу можна онлайн або, зв’язавшись з нами по телефону. Роботи проводяться у Києві та по всій території України.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!