Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Кадастрова зйомка

Залишити заявку

  Кадастрова зйомка: сфера застосування, переваги послуги

  Для внесення ділянки до кадастрового реєстру необхідно провести зйомку території. Це обов’язкова процедура, без якої неможливо розпочати будівництво будівель, споруд конструкцій на вибраній місцевості. Кадастрова зйомка – це комплекс заходів, що дозволяє визначити межі ділянки та спрямований на:

  Оформити межі необхідно у випадках, коли цей захід не був проведений раніше або ці параметри були змінені або втрачені.

  Мета виконання та види кадастрової зйомки

  Навіщо потрібна кадастрова зйомка земельної ділянки? Без документів, отриманих внаслідок проведення дослідження, неможливо вчиняти будь-які дії з нерухомим майном, у тому числі укладати договори купівлі-продажу, оренди, дарування та ін.

  Провести кадастрову зйомку певної ділянки необхідно для:

  Провести кадастрову зйомку певної ділянки необхідно для:

  Геодезисти проводять перенесення в натуру кордонів у відповідність до наявних планово-картографічних даних. При цьому позначення кожної межі (крайові поворотні точки) фіксуються спеціальними знаками. Проводиться розрахунок координат поворотних точок та площі обмеженої ними території. Результати досліджень дозволяють скласти кадастровий план, після чого межові знаки визначаються на зберігання власникам або користувачам землі (під акт приймання-передачі).

  Як проводять кадастрову зйомку та де замовити дослідження земельної ділянки

  Кадастрова зйомка земельної ділянки – це обов’язкова процедура, яка за ціною доступна замовникам і повинна проводитись у відповідність до встановлених законодавством норм і стандартів. Висновок та оформлення документації передбачає максимальну точність відповідності реальним параметрам та даним. Дотриматися цієї умови дозволить звернення до фахівців – компаній, які професійно надають геодезичні послуги та мають відповідні ліцензійні документи. Робота проводиться у кілька етапів:

  Скільки коштуватиме проведення кадастрової зйомки земельної ділянки – ціна багато в чому залежить від регіону проведення робіт та особливостей завдання. Дізнайтесь детальну інформацію, зв’язавшись із менеджером компанії TopoGeo. Заявку можна залишити онлайн або по телефону – всі актуальні дані для зв’язку з нами наведені на сайті.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!