Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Викопування ділянки

Залишити заявку

  Викопування ділянки - Київ, Україна

  Для проведення технічної оцінки земельної ділянки необхідно замовити копіювання – створення зменшеної копії земельного наділу. Для складання схеми використовуються результати топографо-геодезичних розвідок. Викопування є планом території, складеною в масштабі 1:2000 і що допомагає визначити максимально точні координати наділу та його стан.

  Коли знадобиться викопування – дослідження ділянки варто замовити у таких випадках:

  Яку інформацію містить топографо-геодезичний план? Документи розкажуть про місцезнаходження та розміри наділу, наявність та параметри інженерних мереж, у тому числі підземні, рельєф, водоймища (за їх наявності), будівлі та інші об’єкти в зоні локації. Викопування дозволить дізнатися всі відомості про межі наділу та його особливості.

  Для проведення процедури викопування можуть використовуватися дані та виписки з генерального плану, а також з кадастрового плану. Викопування з генплану дозволить отримати точні дані про ділянку, інформацію про її призначення, розміщені на території інженерних комунікацій. Таке викопування підходить для проведення будівельних робіт на ділянці. Важливо розуміти, що за зміни ситуації на надалі необхідно провести оновлення документації.

  З метою визначення точних меж сусідніх земельних наділів потрібно викопування з кадастрового плану. Цей план буде потрібний при купівлі або продажу ділянки. Його складання не вимагає виїзду спеціалістів для проведення польових робіт, завдяки чому суттєво знижується вартість послуги.

  Як визначається вартість послуги викопування земельної ділянки

  Викопування ділянки – послуга, формування ціни яку відбувається з урахуванням кількох важливих нюансів, зокрема – розташування угідь, розмірів території, термінів виконання. Фахівці фірми TopoGeo проводять дослідження на всій території України, а також надають послуги з проведення інших геодезичних заходів. Для замовлення послуги, зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті (наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом). TopoGeo – це великий досвід роботи у сфері геодезії, комплексний підхід до надання послуг та доступні ціни.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!