Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Геодезичний супровід будівництва

Залишити заявку

  Навіщо потрібні геодезичні роботи

  Геодезія земельної ділянки – це цілий комплекс заходів, спрямованих на вирішення проблем землеустрою, кадастрових завдань, благоустрій ландшафту, питань прокладання інженерних комунікацій. Результатами геодезичних розвідок користуються і на етапі експлуатації та реконструкції зведених споруд, а також будівництва нових об’єктів.

  У більшості випадків клієнти замовляють геодезію при будівництві та на етапі землеустрою.

  Компанія TopoGeo надає послуги, пов'язані з:

  Результати геодезичних вишукувань необхідні затвердження проекту будь-яке будівництво, при землевідведення, під час перевірки меж ділянки і т.д. Не менш вагому роль інформація, отримана внаслідок геодезичної експертизи, відіграє щодо розташування найближчих до місця забудови систем комунікацій, становища місцевості щодо частин світла, ухилу.

  Дізнатись ціни на геодезичні роботи можна, зв’язавшись з менеджером компанії TopoGeo або на відповідній сторінці сайту. Наші фахівці використовують високотехнологічне ліцензоване метрологічне обладнання, професійні знання та досвід, отриманий у процесі вирішення завдань різної складності. Будьте певні – якість послуг завжди буде на висоті!

  Вартість геодезичних робіт варіюється в залежності від обсягу замовлених досліджень та їх складності. Замовляючи комплекс послуг у нашій компанії, ви отримуєте гарантоване дотримання термінів виконання всіх етапів робіт і високу якість послуг.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!