Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Геопідоснова земельної ділянки

Залишити заявку

  Чому необхідно замовити геопідоснову

  Геодезична основа – мережа інженерно-геодезичних пунктів, закріплення яких території проводиться з допомогою опорних символів. Для кожної точки (пункту) існують певні координати та висоти. Геопідоснова (розбивні мережі) необхідна для отримання високої точності проведення робіт у сфері будівництва, геодезії, землеустрою.

  Замовлення розробки геопідоснови є актуальним для проведення межування землі, а також для проведення ряду будівельних робіт. Проектування геопідоснови проводиться на генплані будівництва, у деяких випадках – на топографічному плані з урахуванням масштабу.

  Як замовити геопідоснову: види

  Опорні мережі можуть створюватися із застосуванням різних методів – підбір одного з видів мереж проводиться з урахуванням особливостей та розмірів забудови. Серед доступних варіантів:

  Замовлення професійної розробки геопідоснови можна виконати, вибравши один із найефективніших методів геометричних побудов. Серед пропозицій фахівців – тріангуляція, полігонометрія, трилатерація, геодезичне засічення. Основним способом побудови геодезичної основи є тріангуляція, що передбачає побудову мережі пунктів із застосуванням комплексу трикутників, головними параметрами яких є азимут та радіус кутів.

  Для створення мереж у складній місцевості застосовують метод полігонометрії. Цей спосіб передбачає використання ламаних ліній з лінійним розміщенням геодезичних точок.

  Методи трилатерації та геодезичної засічки застосовуються рідше. Для створення геопідоснови ділянки з умовами, що розрізняються, можливе застосування поєднання різних методів.

  Створення геопідоснови проводиться покроково та включає кілька етапів. Підготовча робота має на увазі визначення методу проведення робіт, масштабу геопідоснови, а також термінів та ціни послуги. Фахівці проектують геопідоснову, визначають місця розміщення сітки, підбирають спосіб кріплення точок на території ділянки. На наступному етапі проводяться польові роботи, будується мережа розбивки, виносяться в натуру головні і додаткові осі будівлі, встановлюються знаки з плановими точками. Після завершення всіх робіт замовник отримує повний пакет документів, включаючи креслення, акти прийому, додатки та пояснювальні записки.

  Де замовити професійну розробку геопідоснови

  Створення геопідоснови – послуга, ціна якої формується з урахуванням таких параметрів, як розміри та місце розташування ділянки, числа геодезичних пунктів та методу розробки мереж, складності об’єкта, терміновості виконання робіт та інших індивідуальних особливостей. Ви можете поставити всі питання щодо вартості та термінів розробки геопідоснови фахівцям компанії TopoGeo. Ми виконуємо роботи будь-якої складності та завжди з високою точністю. Замовлення створення геопідоснови можна зробити з будь-якої точки України. Скористайтеся онлайн формою на сайті або зателефонуйте нам.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!