Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Топографічна зйомка:
M1: 500, M1: 2000

Залишити заявку

  Топографічна зйомка: особливості, етапи проведення, переваги

  Топографічна зйомка ділянки або топозйомка – цілий комплекс геодезичних заходів, метою яких є збирання повної інформації для складання карт та топографічного плану території. Кому і для чого необхідне проведення топозйомки?

  Для того щоб зрозуміти, кому слід звернутися до професіоналів для проведення топографічної зйомки місцевості, спочатку варто визначити, що дає цей захід. дані, отримані в результаті топозйомки, дозволять скласти генеральний план місцевості, оформити пакет проектної документації, детальний план території, оформити документи для землевідведення, провести планування та реалізувати будь-який будівельний проект. Зазвичай замовниками геодезичних послуг є приватні власники земельних ділянок, будівельні компанії – забудовники, архітектори, ландшафтні дизайнери, фахівці з благоустрою.

  Найбільш затребуваною послугою топографічної зйомки ділянки в Києві та інших містах України надається:

  Топозйомка ділянки: етапи проведення робіт

  Співробітники нашої фірми проводять топографічну зйомку у 3 етапи:

  У процесі проведення топозйомки нами використовується найновіше обладнання та інструменти, включаючи лазерні сканери, сучасні тахеометри, GPS-приймачі. Усі роботи проводяться професійними геодезистами відповідно до сертифікатів, ТЗ та норм українського законодавства та земельного кодексу України. Ми гарантуємо високу якість та точність проведення зйомки, що дозволить замовникам уникнути складнощів при подальшому складанні документації та реєстрації ділянок, будівель, споруд.
  Вартість топозйомки земельної ділянки залежить від конкретної ситуації та особливостей ТЗ. Зверніться до співробітників компанії TopoGeo для отримання детальної інформації та складання кошторису робіт.

  Також вас можуть зацікавити послуги: виконавчої зйомки та винесення меж земельної ділянки

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!