Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Наші Послуги

Нам довіряють:

Геодезична компанія TopoGeo: топографія, винесення кордонів, 3D сканування

Інженерно-геодезичні пошуки дозволять точно вчасно отримати всі необхідні дані про досліджувану територію та будівлі будь-якого типу, розміщені в її межах. Завдяки професійній геодезії вирішити питання, пов’язані з проектуванням, землеустроєм, будівництвом, кадастром можна буде у найстисліший часовий проміжок. Довірте дослідження місцевості професіоналам – так уникнути складнощів із дотриманням норм існуючого земельного законодавства буде набагато простіше.

Послуги геодезиста: якість у термін

Геодезична компанія TopoGeo проводить роботи з геодезії у Києві, Київській області та інших регіонах України. За потреби ми розглянемо питання проведення геодезичних робіт за кордоном.

Геодезичні послуги мають попит не тільки під час проведення будівельних робіт. Вивчення рельєфу поверхні та особливостей ділянки буде потрібно у процесі проведення газифікації, прокладання будь-яких інженерних комунікацій, електрифікації. Користуються послугами геодезистів у своїй роботі ландшафтні дизайнери та оформлювачі, архітектори та прості власники землі, що бажають змінити ландшафт, навіть якщо йдеться про звичайний монтаж паркану.

Одна з основних особливостей роботи наших фахівців – суворе виконання всіх термінів та взятих на себе зобов’язань.

Спектр послуг співробітників компанії включає:

Дізнатись ціни на виконання робіт нашою геодезичною фірмою можна на відповідній сторінці сайту. Будьте певні – ціни не стануть причиною великих витрат. Крім перерахованих послуг, компанія TopoGeo виконує роботи з розробки 3D моделей. Замовлення даної послуги дозволить скоротити терміни виконання робіт, мінімізувати кількість помилок під час проектування, зменшити витрати та збільшити прибуток. Усі роботи виконуються спеціалістами компанії згідно з сертифікатами, ретельно складеними ТЗ, нормами земельного кодексу та законодавства України. Висока якість робіт, лояльна цінова політика та професійний підхід до вирішення будь-якого завдання – лише кілька причин звернутися за допомогою до нас.

Цікаві Статті

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!