Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Виконавча зйомка

Залишити заявку

  Виконавча зйомка: особливості, види, етапи проведення робіт

  Виконавча зйомка – це комплекс заходів, спрямований на виявлення відхилень від архітектурного проекту. Цей документ представлений у вигляді схеми та вважається найбільш ефективним інструментом для контролю якості будівельно-монтажних робіт.

  Креслення виконавчої зйомки обов’язково знадобиться при плануванні та виробництві будь-яких глобальних втручань – змін інженерних мереж, споруд, при переміщенні землі та ін.

  У процесі проведення виконавчої геодезичної зйомки застосовується високотехнологічне програмне забезпечення та обладнання. Весь комплекс робіт проводиться з головною метою – виявити всі можливі відхилення від архітектурних планів, отримати детальну інформацію про об’єкт, що досліджується, вчасно провести втручання та усунути помилки. Такий підхід дозволить суттєво скоротити витрати на будівельні та проектні роботи.

  Виконавчі зйомки у будівництві: види

  Об’єктами виконавчої зйомки є будь-які будівлі, будівлі, що підлягають реконструкції або зведенню, підземні комунікації, включаючи водостоки, дренажні конструкції, каналізацію, газопроводи, тепломережі та ін. Розрізняють 2 види виконавчої зйомки:

  Головна відмінність цих видів геодезичної зйомки – періодичність та час проведення робіт. Так, перший варіант зйомки може бути зроблений багаторазово, другий – одного разу після закінчення будівництва.

  Поточна виконавча зйомка може мати на увазі дослідження фундаментів, розбивки осей будівлі, контурів та підземної частини котловану, підземних комунікацій, наземних деталей благоустрою. Також можна замовити обмірювання приміщень, зйомку фасаду, колон, ферм, плит перекриття, балок, профілів, підкранових шляхів і т.д.

  Етапи проведення виконавчої зйомки

  Виконавча зйомка земельної ділянки та підземних комунікацій проводиться нашою фірмою відповідно до прийнятого законодавства, сертифікатів та нормативів. Вся процедура включає 3 етапи:

  Наша фірма дотримується лояльної цінової політики. Дізнатися зразкову ціну проведення виконавчої зйомки можна на відповідній сторінці сайту або, зв’язавшись з нашим менеджером.

  Також вас можуть зацікавити послуги: винесення кордонів у натуру та будівельна геодезія .

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!