Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Про геодезичну
компанію TopoGeo

Компанія TopoGeo – це команда фахівців з досвідом проведення досліджень різного призначення в геодезії та будівництві. Це один із основних напрямків нашої діяльності, який включає всі види інженерно-геодезичних робіт, їх аналіз та надання офіційного результату замовнику. Для наших клієнтів – гарантія якісного та надійного супроводу будівельних робіт, прийнятні ціни на проведення геодезичних робіт, підготовку документації та своєчасне виконання всіх взятих на себе зобов’язань. Ми проводимо дослідження у відповідність до сучасних норм і вимог, суворо дотримуючись усіх чинних нормативних документів.

Чому клієнти обирають TopoGeo

Традиційно започаткування будь-якої співпраці за новим проектом ми починаємо з безкоштовної консультації. На цьому етапі фахівці компанії знайомляться із завданням, цілями та призначенням планованих до виконання робіт. Після узгодження всіх нюансів буде підібрано найсучаснішу технологію та складено план проведення вишукувань, а також розраховано кошторис, завдяки якому ще до початку співпраці клієнт буде ознайомлений із запланованими витратами.

Консультація із співробітниками – це:

Одна з причин вибору клієнтами саме нашої компанії – комплексний підхід до вирішення будь-яких завдань, що використовується нами. Ми проводимо дослідження у сфері геодезії, інженерії будівництва, проводимо аерофотозйомку з використанням безпілотних літальних апаратів. Що отримують у результаті співпраці наші замовники? Залежно від поставленого завдання та мети проведених досліджень клієнти компанії TopoGeo отримують офіційні результати:

Точно в обумовлений термін ви отримуєте на руки всі необхідні для подальших робіт документи. На їх основі ви зможете вирішити будь-які завдання, пов’язані з архітектурою, землеустроєм, проектуванням, будівництвом та ін. Не ускладнюйте необхідні для вирішення завдання – довірте пошук відповідей професіоналам.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!