Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Будівельна геодезія (інженерна)

Залишити заявку

  Геодезія у будівництві

  Інженерні геодезичні дослідження для будівництва – одна з найбільш популярних послуг, яку потрібно замовити в різних випадках:

  Розробка геодезичного проекту буде потрібна також у разі будівництва складних архітектурних споруд, будівель понад 16 поверхів, унікальних будівель. Геодезичне забезпечення будівництва включає комплекс методик геодезичних вимірювань, що проводяться для вивіряння конструкцій, відстеження можливих деформацій будов, для проектування та будівництва.

  Геодезичні роботи у будівництві: основні завдання

  До головних завдань будівельної (інженерної) геодезії належать:

  Крім перерахованих завдань, будівельна геодезія передбачає виконання безлічі додаткових функцій. При будівництві доріг, мостів, будівель, тунелів знадобиться винесення кордонів споруд у натуру, включаючи винесення реперів. Спираючись на винесені опорні маркери, проводиться зйомка ділянки та будівлі.

  Геодезичні роботи на будівельному майданчику проводять із метою створення схем, карт, графіків, планів, моделей місцевості. Отриману основу використовують у подальшому під час проектування. У процесі будівництва проводиться зворотне перетворення – зі схематичного позначення об’єкт переноситься на територію. Цей процес зветься геодезичного супроводу. Вимоги до точності геодезичного супроводу змінюються залежно від типу споруди. Для деталей заводського конвеєра, наприклад, параметри точності розташовані в діапазоні 1–2 мм, для будівель – 5–10мм, обладнання ядерних лабораторій – 0,2–0,5 мм.

  Геодезисти компанії TopoGeo проводять геодезичні роботи у будівництві з урахуванням усіх термінів, норм та стандартів якості, зумовлених законодавством. По завершенню робіт замовник отримує звіт про всі проведені заходи та їх підсумки.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!