Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Геодезичні послуги

Залишити заявку

  Нам доверяют:

  Геодезія в Києві

  Проведення геодезичних розвідок у столиці потребує особливого підходу. Одна з найважливіших відмінностей від робіт в області полягає у необхідності узгодження робіт, що проводяться в міській архітектурі та підготовці пакету дозвільної документації. Компанія TopoGeo має всі необхідні документи для надання послуг геодезиста, включаючи сертифікат інженера-геодезиста.

  При наданні послуг наші співробітники використовують лише високоточне сертифіковане обладнання – електронні тахеометри, нівеліри Leica Geosystems. Термін дії топографічного плану, складеного у TopoGeo – 1 рік. Термін виконання робіт з моменту погодження із замовником та оплати авансу замовником – 2 тижні.

  Комплекс геодезичних робіт у Києві включає кілька етапів:

  Грамотно складені топокарти із зазначенням висот рельєфу землі, особливостей ґрунту, розташуванням транспортних розв’язок, інженерних мереж, кабелів, котлованів, водних об’єктів, споруд (із зазначенням поверховості та висоти), кордонів ділянки знадобляться під час виконання будь-яких робіт із забудови. Звичайно, при зведенні сараю топографічна інформація буде зайвою, але при плануванні складних споруд та монтажі ліній електропередач, будівництві житлових та виробничих споруд без неї не обійтися як на етапі будівництва, так і при узаконенні об’єкта на міському та державному рівні.

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!