Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Маркшейдерські послуги

Залишити заявку

  Маркшейдерські послуги: особливості

  При проведенні геологорозвідувальних робіт та у гірничому виробництві необхідно виконати спеціальні просторово-геометричні виміри. Дані дослідження проводяться в надрах землі і на деяких частинах поверхні. Дослідження спрямоване отримання детальної інформації про ділянці, що дозволяє розробити докладні плани, схеми і карти. З метою отримання необхідної інформації зверніться до спеціаліста маркшейдера – техніки або інженера, що спеціалізується на геологічних дослідженнях.

  Основна мета маркшейдерських робіт – планування та контроль якості реалізації планів будівництва підземних споруд. Серед завдань маркшейдера також можна відзначити організацію та коригування робіт у відповідність до затвердженого плану.

  Коли необхідно скористатися маркшейдерськими послугами та замовити зйомку ділянки? Ця процедура проводиться перед початком будь-яких будівельних робіт. Фахівець вивчає проект, креслення, складає план, знайомить із ним робочих.

  Серед обов'язків маркшейдера також виділяють:

  Проведення маркшейдерських робіт є актуальним при будівництві тунелів, метро, підземних комунікацій та інших споруд, пов’язаних із здійсненням діяльності під землею. Проводиться такий комплекс робіт та при визначенні та плануванні розробки родовищ. Вимірювання можуть проводитись у різних форматах – під час підземної розробки родовищ, у бункерах, при відкритих розробках родовищ, а також на відкритих складських територіях. Під час проведення робіт на об’єктах підвищеної вибухонебезпечності, наприклад у шахтах, необхідно враховувати найдрібніші нюанси та ризики, використовувати виключно високоточне обладнання і в даному випадку без попередніх маркшейдерських послуг, у тому числі докладної зйомки території, не обійтися. Маркшейдерські послуги під час розробки родовищ допомагають з максимальною точністю визначити обсяг видобутку протягом певного часового періоду.

  Замовлення маркшейдерських послуг можна зробити онлайн

  Компанія TopoGeo надає маркшейдерські послуги в Україні. Фахівці працюють на будь-яких за складністю об’єктах та справляються з поставленими завданнями строго у визначений термін. Вартість послуги визначається такими критеріями як площа ділянки, особливості проекту, графік проведення робіт, відстань до майданчика. Скористайтеся сайтом для отримання детальної консультації наших спеціалістів та замовлення послуги. Заявки приймаються з усієї території України.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!