Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00

Лазерне сканування

Залишити заявку

  Лазерне сканування: сфера застосування, переваги послуги

  Лазерне сканування – дієвий геодезичний інструмент, що дозволяє з високою ефективністю створювати деталізовані копії будівельного об’єкта шляхом його переведення з геометричних форм математичні моделі.

  Висока точність геодезичних розвідок дозволяє вирішувати проблеми різної складності – проектування нових об’єктів забудови (будівель та будівель), підрахунок ґрунтового насипу, реконструкція архітектурних пам’яток та ін.

  Лазерне 3D сканування об'єктів застосовується при:

  Лазерне сканування будівель та споруд дозволяє скоротити часові витрати на зйомку, збільшити швидкість аналізу отриманих даних, отримати повну інформацію про спорудження та його просторове розташування, підвищити точність зйомки, створити максимально докладні 3d моделі об’єктів забудови. Лазерне сканування дозволяє проводити зйомку складних об’єктів, таких як шахтні стволи, телекомунікаційні щогли тощо. дана процедура є абсолютно безпечною і не заважає виробничим роботам, оскільки проводиться на відстані від об’єкта дослідження.

  В результаті проведеного сканування замовник отримує документ у найбільш зручному форматі – архітектурне креслення, поволочна модель, модель з твердим тілом, хмара тіла. Фахівці компанії TopoGeo використовують найновіше обладнання та технології проведення лазерного сканування для отримання максимально точних результатів. Ознайомитись із прайсом компанії можна на відповідній сторінці сайту або зв’язавшись з нашим менеджером по телефону чи email.

  Нам доверяют:

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!