Режим роботи: щоденно з 9:00 до 19:00
 Геодезична зйомка фасадів

Геодезична зйомка фасадів

У світі понять геодезії у її сучасному вигляді існує такий термін як виконавча зйомка фасаду, і така зйомка має на увазі фіксацію на поверхні землі всіх вертикальних площ будівель та споруд. Фасадна зйомка забезпечує для фахівців отримання чітких знімків та точних даних щодо висот, координат та розмірів різних конструкційних елементів фасаду будівлі. У можливості фасадної зйомки також входить і фіксація малих архітектурних форм.

Порядок та особливості вимірювань визначаються тими потребами, які переслідує геодезія земельної ділянки у кожному конкретному випадку. Технологія фасадної зйомки може змінюватися з урахуванням типу фасаду, наявності чи відсутності тих чи інших об’єктів поблизу об’єктів. Геодезія (Київ) має враховувати масу складних технологічних нюансів, щоб у результаті забезпечити правильне та доцільне проведення робіт – будівельних, земельних та ін.

Інноваційні технології та методики, що вводяться у світ будівництва, та інноваційні матеріали, що застосовуються у цій сфері, стають передумовою до виникнення особливих регламентів щодо здійснення процесу, пов’язаного з геодезичним забезпеченням будівельного процесу як будівельної геодезії . Зовнішні оздоблювальні роботи також зазнають використання нових методик. Широко стали застосовуватися різні складно конфігураційні вітражі, панелі зі скла і фасади типу, що вентилюється, що не може не позначитися на характері здійснюваних геодезичних робіт. До того ж набули особливого значення точність даних, що вказуються у виконавчій документації. Сьогодні повсюдно реконструюються та ремонтуються будинки, зведені в середині двадцятого століття, що загрожує проведенням значних робіт, пов’язаних з утепленням фасадів та їх упорядкуванням. Важливо зважати на досвід, накопичений під час здійснення геодезичних робіт у той час, коли виконуються зовнішні оздоблювальні маніпуляції з будинками, призначеними для реконструкції, і спорудами, що споруджуються.

Застосування рішень прикладної геодезії передбачає використання для вирішення таких завдань наземних лазерних сканерів. Хоча не завжди потрібний ретельний підхід до здійснення фасадних зйомок.

На призначення геодезичної зйомки безпосередньо впливає конструкція фасадів споруди, що реконструюється або будується. Монтажний процес роботи з вентильованими фасадами будівлі передбачає проведення контролю за допомогою геодезичної зйомки над планово-висотним розташуванням фасадних елементів (прорізи вікон та дверей, виступаючі цоколі та декоративні елементи). Таким чином, виявляються можливі відхилення від проекту або вносяться зміни до проекту монтажних робіт фасадів.

Якщо ж справа стосується реконструкції будівель, процесу здійснення якої супроводжує встановлення навісних фасадів, то за допомогою зйомки фасадів розробляється проектно-кошторисна документація, визначається не вертикальність та відхилення від площин стін, передбачених проектом. Устаткування подібного роду представлене у вигляді електронного тахеометра, наділеного здатністю вимірювати у безвідбивному режимі.

Приблизно так зараз визначається геодезія ділянки. Ціна геодезичних робіт у кожному окремому випадку розраховується індивідуально, і ми з радістю дамо вам таку інформацію – звертайтесь!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!